Moscow-Post RSS
21 Ноября 2017

Порошено уточнив свої плани з приводу перемир'я

На даний момент прес-служба президента України Петра Порошенка вже уточнила своє повідомлення про припинення вогню на Донбасі, повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Порошено уточнив свої плани з приводу перемир'я

Сьогодні після телефонної розмови президента України Петра Порошенка з російським лідером Володимиром Путіним, прес-служба президента України поширила повідомлення про припинення вогню на Донбасі.

Але потім це повідомлення було змінене. Так у ньому були замінені слова «домовленість про постійне припинення вогню» на «домовленість про режим припинення вогню».

«Результатом розмови стала домовленість про режим припинення вогню на Донбасі. Було досягнуто взаєморозуміння щодо кроків, які будуть сприяти встановленню миру», - сказано в повідомленні.

А в попередньому прес-релізі прес-служба зазначила, що «результатом розмови стала домовленість про постійне припинення вогню на Донбасі»

При цьому прес-секретар глави російської держави Дмитро Пєсков раніше пояснив, що президенти РФ і України обговорювали кроки, які могли б сприяти припиненню вогню на сході України.

Однак, жодних домовленостей про введення режиму перемир'я не обговорювалося, оскільки Росія не є стороною конфлікту. Можливо, що мова Порошенко могла бути пов'язана зі спробою згладити очевидну поразку Києва у громадянській війні.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья