Moscow-Post RSS
17 Декабря 2017

Пожежа під Києвом обернувся кримінальною справою

Сьогодні було порушено справу після пожежі на нафтобазі під Києвом. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Пожежа під Києвом обернувся кримінальною справою

У МВС по Києву повідомили що на Україні порушено кримінальну справу про порушення правил безпеки після пожежі на нафтобазі під Києвом

«За даним фактом порушено кримінальну виробництво за ч. 2 ст. 273 «Порушення правил безпеки на вибухонебезпечних підприємствах або вибухонебезпечних цехах» Кримінального кодексу України. <...> Ведеться досудове розслідування», - сказано в МВС України.

За попередньою версією, причиною пожежі могла стати технічна помилка при роботі з нафтопродуктами.

«Одна з ймовірних причин виникнення пожежі — технічна, при роботі з нафтопродуктами. Співробітники міліції проводять всі необхідні заходи для з'ясування причин і обставин події», - повідомляють у МВС України.

Нагадаємо, що при пожежі на нафтобазі в селі Крячки Київської області один чоловік загинули, ще четверо постраждали. Зараз за цим фактом ведеться слідство.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья