Moscow-Post RSS
24 Октября 2017

«Правий сектор» пригноблює комуністів

Сьогодні бойовики радикального руху «Правий сектор» захопили офіс обласної організації Комуністичної партії України (КПУ) в Рівному, повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

«Правий сектор» пригноблює комуністів

Бійці-радикали в кількості 50 чоловік прийшли на вулицю Драгоманова, де знаходиться офіс КПУ. Потім вони увійшли і заявили першого секретаря Рівненського обкому КПУ Олександра Вознюку про свою вимогу припинити діяльність КПУ, а приміщення, в яких знаходяться офіси партії, повернути у власність територіальних громад.

Відразу після цього радикали зібрали всю комуністичну літературу і газети для того, щоб спалити їх у дворі будинку. Після того, як книги згоріли, націоналісти опечатали приміщення і повісили відповідні таблички.

Члени компартії без чинення опору покинули приміщення, так що ніхто не постраждав. Міліція на місце «рейдерського захоплення» не приїхала.

«Ці дії я оцінюю як тероризм, як рейдерське захоплення приміщення, яке знаходиться у приватній власності, з усіма подальшими висновками. Ми обговоримо наші дії. Я керую обласною організацією КПУ, а не приміщенням. Приміщення - у приватній власності. Дії будуть адекватними. Реакція буде адекватною», - заявив перший секретар Рівенського обкому КПУ Олександр Вознюк.

Очікується, що депутати Верховної Ради від КПУ спробують домогтися від поліції адекватної реакції на це захоплення.

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья