Moscow-Post RSS
27 Апреля 2017

Прем'єр-міністр ДНР поїхав у Москву

Зараз прем'єр-міністр Донецької народної республіки Олександр Бородай знаходиться в Москві з робочою поїздкою, повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Прем'єр-міністр ДНР поїхав у Москву

Той факт, що Олександр Бородай знаходиться в Москві з робочою поїздкою, вже підтвердив один з лідерів ополчення ДНР Мирослав Руденко. Незабаром Бородай повернеться в Донецьк

«Ні у кого немає сумнівів, що це робоча, тимчасова поїздка, і скоро Олександр Юрійович повернеться назад. Він вже неодноразово їздив в подібні відрядження і завжди повертався, вирішивши необхідні питання», - заявив Мирослав Руденко.

Нагадаємо, що раніше екс-голова ДНР Денис Пушилин, який перебував на той момент в Москві, пішов у відставку з посади за власним бажанням.

Олександр Бородай йти у відставку не збирається.

Смотрите также:

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Петро Порошенко в черговий раз закликав посилити санкції щодо Росії. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

13 Мая, 16:13

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья