Moscow-Post RSS
12 Декабря 2017

Прем'єр Азаров « тягне час » ?

Після нового « газового конфлікту » між РФ і Україною прем'єр -міністр Микола Азаров таки визнав , що проблеми з оплатою російського газу в України є , повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Прем'єр Азаров « тягне час » ?

Як повідомив пресі прем'єр -міністр України Микола Азаров , проблеми з оплатою російського газу Україною є, але вони не критичні . Більше того , він заявив , що уряд тримає ці питання на контролі.

Ця заява Азаров зробив після того , як глава «Газпрому » Олексій Міллер обурився на рахунок простроченої заборгованості України за російський газ. Адже Міллер вкрай стурбований ситуацією з оплатою постачань російського газу на Україну . Вся справа в тому , що до цих пір не оплачені поставки за серпень на 882 000 000 доларів.

« Проблеми є , але вони не є критичними. Уряд тримає ці питання на контролі » , - заявив Азаров.

Він зазначив , що заява глави « Газпрому » потрібно адресувати в першу чергу «Нафтогазу» , оскільки оплата поставок газу - питання двох господарюючих суб'єктів .

Однак , щоб Азаров не говорив - це питання політичне , а не економічне !

Адже той факт , що Україна навмисно не повертає РФ борг за постачання газу , змусила Росію піти на жорсткі заходи. Так прем'єр -міністр Росії Дмитро Медведєв заявив , що Росія постачатиме Україні газ виключно за передоплатою , якщо проблема із заборгованістю не буде вирішена найближчим часом.

Медведєв заявив , що газового комунізму в Росії більше не буде! За його словами , уряд має забезпечити умови для 100 % збору платежів за газ всередині країни.

«Ми повинні забезпечити умови для 100- відсоткового збору платежів» , - сказав Медведєв. Так само він нагадав , що загальна сума заборгованості становить близько 100 млрд руб.

« Всі повинні усвідомити , що всепрощення за борги або газового комунізму в майбутньому не буде» , - сказав глава уряду.

Основними неплатниками за газ є комунальні організації, населення та електроенергетичні компанії. Борги населення станом на жовтень 2013 досягли 45300000000 руб.

« Доведеться обговорити таку міру , як обмеження газопостачання недобросовісних постачальників енергії» , - заявив Медведєв.

Так само він додав , що своєчасно і в повному обсязі оплачують комунальні послуги громадяни « від цього обмеження постраждати не повинні» .

Таким чином , уряд РФ дало зрозуміти , що воно більше не буде прощати газові борги Україні або миритися з їх невиплатою на шкоду власним інтересам.

Цікаво , що на тлі «газової кризи» і президент України Віктор Янукович і прем'єр -міністр Микола Азаров намагаються робити вигляд , що «нічого жахливого в енергетичній сфері не відбувається»

Адже невирішене « газову суперечку » у будь-який момент може привести економіку України на грань колапсу ...

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья