Moscow-Post RSS
22 Ноября 2017

Президент України незадоволений темпами реформ

Петро Порошенко висловив невдоволення темпами проведення реформ в Україні. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Президент України незадоволений темпами реформ

Президент України Петро Порошенко незадоволений темпами проведення реформ в країні. Він вважає, що коаліційна угода за рік виконано лише на 30%.

«Дуже раджу проаналізувати виконання коаліційної угоди. Вже наближається рік, і за підсумками року ми повинні зробити все, щоб виконати все, що там записано. Оскільки на мою аналізу, рівень, на жаль, сягає лише 30%. Це не задовольняє мене», - заявив Порошенко.

Крім цього Порошенко закликав виборців створити проукраїнську проєвропейську коаліцію «в кожній місцевій раді».

Він вважає, що не повинно бути перешкод на шляху реформування країни.

На думку експертів, головною перешкодою є чвари між партіями у Верховній Раді, а також тотальна корупція в кабінеті міністрів.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья