Moscow-Post RSS
24 Января 2018

Президент України «відбив» Roshen в офшори

Журналістам стало відомо, що Петро Порошенко створив три офшору з метою реструктуризації своєї компанії Roshen. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Президент України «відбив» Roshen в офшори

Представники The Organized Crime and Corruption Reporting Project, ознайомившись з даними панамської компанії Mossack Fonseca, встановили, що ще у 2014 році президент України Петро Порошенко створив три офшору з метою реструктуризації своєї компанії Roshen.

Так 4 серпня 2014 року компанія отримала повідомлення від старшого співробітника юридичної контори Dr. K. Chrysostomides & Co LLC Джорджа Іоанну з проханням про реєстрацію нової холдингової компанії для бізнесу «людини, пов'язаного з політикою», яка не буде мати до його політичної діяльності ніякого відношення.

Цікаво, що в якості адреси нової компанії було зазначено будівля Akara Building, в якому формально розміщені тисячі офшорних фірм з різних країн.

При цьому господарем нової компанії став президент України, вказав свій київський адресу.

Тривалий час Порошенко приховував цей офшор. Більше того. Він не вказав у фінансовій декларації за 2014 року дані про нової офшорної компанії, інвестиції в статутний капітал іноземних фірм і здобутий за кордоном доході.

Це він зробив, аби його не звинуватили б у порушенні закону. Раніше Порошенко брехав, що він нібито віддав Roshen під управління трасту. Тепер ясно, що банально «загнав» свою компанію в офшор.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья