Moscow-Post RSS
18 Декабря 2017

Президент завдав удар по тарифами

Президент України Віктор Янукович наказав, щоб уряд у зв'язку зі зниженням ціни на російський газ зайнялося питанням зниження вартості електроенергії для споживачів, повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Президент завдав удар по тарифами

«Зараз ціна газу становить $268,5 за тисячу кубометрів. Це дозволить державі істотно заощадити витрати на електроенергію і тепло», - заявив Янукович.

До речі, раніше учасники мітингу на Майдані почали вимагати від влади зниження на 30% всіх тарифів для населення у зв'язку з останніми домовленостями з цінами на російський газ для України.

«Віктор Янукович! Якщо ціна на газ на 30% знижена, ми вимагаємо, щоб на 30% були знижені тарифи на Україні у зв'язку зі зменшенням ціни на газ», - заявив лідер фракції «Батьківщина» Арсеній Яценюк.

Нагадаємо, що раніше Росія запропонувала Україні передноворічний подарунок: Київ після багаторічного безуспішного торгу нарешті отримає 30-відсоткову знижку на газ, а в додачу - 15 мільярдів доларів з російського ФНБ.

Це стало можливим, завдяки вчорашніх переговорів президентів Росії і України. Очевидно, що після цього владі України має стати зрозуміло, що їм просто необхідно, як можна швидше вступити в Митний Союз з Росією. Адже тільки так Віктору Януковичу вдасться врятувати українську економіку Однак, на жаль, Віктор Янукович ще не зробив заяви про вступ України в Митний Союз з Росією.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья