Moscow-Post RSS
17 Января 2018

Рада погодилася з Порошенком

Сьогодні український президент Петро Порошенко відвідав засідання Верховної Ради, в ході якого було ратифіковано угоду про асоціацію ЄС - Україна, повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Рада погодилася з Порошенком

Як і очікувалося, ратифікація угоди про асоціацію ЄС - Україна відбулася у Верховній Раді. В підтримку асоціації проголосували 289 українських депутатів при необхідному мінімумі в 226 голосів.

Президент України Петро Порошенко підписав закон про асоціацію з ЄС відразу після схвалення його у Верховній раді.

«Верховна рада України як єдиний орган законодавчої влади, який втілює волю своїх виборців, заявляє, що, ратифікувавши угоду про асоціацію між Україною та Європейським союзом, Україна як європейська держава підкреслює свій суверенний вибір на користь майбутнього членства в Європейському союзі», - йдеться в офіційній заяві українського парламенту.

Крім цього, Верховна Рада України сьогодні на закритому засіданні прийняла президентський закон про введення особливого порядку самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей строком на три роки, а також про проведення позачергових місцевих виборів у цих регіонах 7 грудня 2014 року.

Парламентарії підтримали точку зору президента. Представники Партії регіонів і КПУ ще раз підкреслили важливість мирного вирішення конфлікту на Донбасі.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья