Moscow-Post RSS
22 Января 2018

Реструктуризація боргу України завершено

Сьогодні стало відомо про те, що Україна завершила реструктуризацію боргу. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Реструктуризація боргу України завершено

Міністерство фінансів України інформує про те, що Україна завершила реструктуризацію свого боргу на суму в $15 млрд. Тепер власники єврооблігацій країни отримають нові папери та деривативи.

«Міністерство фінансів України з радістю повідомляє про завершення реструктуризації державного і гарантованого боргу по 13 випусків облігацій зовнішніх державних позик і гарантованих державою єврооблігацій», - повідомляють у Мінфіні України.

За словами міністра фінансів країни Наталії Яресько, «країна закриває важливу главу в історії економіки України і відкривають нову»

«Мало хто вірив, що нам вдасться зробити це, коли ми починали процес реструктуризації вісім місяців тому. Успішне завершення реструктуризації боргу, яку ми досягли, уникнувши дефолт, підсилює позиції економіки України і є важливою передумовою для повернення до економічного зростання», — заявила Яресько.

Варто зазначити, що Мінфін України допускає дефолт при невиплаті боргу Росії.

Так що, можливо, навіть при реструктуризації боргу на суму в $15 млрд., Україну все одно чекає дефолт.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья