Moscow-Post RSS
16 Декабря 2017

Резиденція Януковича буде націоналізована

Сьогодні Господарський суд Київської області повернув у держвласність резиденцію Віктора Януковича «Межигір'я», повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Резиденція Януковича буде націоналізована

Суд задовольнив позови прокуратури, яка вимагала націоналізувати резиденцію екс-президента України Віктора Януковича «Межигір'я». Тепер у власність країни повернулася територія площею понад 130 га

«Прокуратура Київської області через суд повернула у державну власність 135 гектарів земель, на яких розташована резиденція «Межигір'я»», - повідомляє Генеральна прокуратура України.

Нагадаємо, що Верховна рада в лютому проголосувала за повернення резиденції «Межигір'я» в державну власність. Прокуратура Київської області оскаржила в судовому порядку передачу в оренду та подальший продаж земельних ділянок Віктора Януковича в його резиденції «Межигір'я».

До речі, сам Янукович заявив, що він купив будинок у «Межигір'ї» на задекларовані $3,2 млн.

Нагадаємо, що «Межигір'я» знаходиться в селі Нові Петрівці Вишгородського району Київської області. C 1935 по 2007 рік Межигір'я було державною урядовою резиденцією, поки не було виведено в приватну власність. У 2012 році Державне управління справами за сто тисяч гривень на рік орендувало у фірми «Танталіт» приміщення, облаштувавши його для офіційних зустрічей.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья