Moscow-Post RSS
29 Апреля 2017

Ярош «догляне» за виборами?

На Україні представники радикальної організації «Правий сектор» будуть забезпечувати порядок» під час дострокових президентських виборів 25 травня, повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Ярош «догляне» за виборами?

Про це розповів журналістам лідер «Правого сектора» Дмитро Ярош. При цьому «Правий сектор» направить своїх бійців на південний схід України, де вибори можуть бути зірвані через виступів прихильників федералізації

«Так, ми залучаємо наших активістів, які є у складі батальйонів територіальної оборони, і просто людей, які здатні захистити право українського народу на вибір, до таких акцій», - заявив Ярош.

Крім цього лідер «Правого сектора» розповів, що і в інших областях України представники організації будуть допомагати правоохоронцям у забезпеченні безпеки.

Цікаво, але Ярош теж балотується в президенти України. Так, наскільки ж буде законно присутність бійців на виборчих дільницях у день голосування?

Смотрите также:

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Петро Порошенко в черговий раз закликав посилити санкції щодо Росії. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

13 Мая, 16:13

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья