Moscow-Post RSS
23 Января 2018

Ярош заочно арештований

Сьогодні Басманний суд Москви заочно заарештував лідера українського «Правого сектора» Дмитра Яроша за звинуваченням у закликах до тероризму, повідомили кореспонденту The Moscow Post в прокуратурі.

Ярош заочно арештований

Цим рішенням Басманний суд Москви задовольнив клопотання слідства, просив про заочному обрання для обвинуваченого у якості запобіжного заходу взяття під варту.

Нагадаємо, що раніше 3 березня 2014 року Слідчий комітет Росії порушив проти лідера «Правого сектора» кримінальну справу. Ярошу інкримінуються злочини, передбачені ч. 2 ст. 205.2 КК РФ і год 2 ст. 280 КК РФ (публічні заклики до здійснення терористичної і екстремістської діяльності, вчинені з використанням засобів масової інформації).

Причиною кримінального переслідування лідера «Правого сектора» стало з'явилося на сторінці «Правого сектора» в соцмережі «ВКонтакте» звернення Дмитра Яроша до лідера північнокавказьких терористів Доку Умарову.

Нагадаємо, що Дмитро Анатолійович Ярош (нар. 30 вересня 1971, Дніпродзержинськ) - це український громадсько-політичний діяч націоналістичного спрямування, лідер «Правого сектора», перший заступник керівника центрального проводу української націоналістичної організації «Тризуб»

З 5 березня 2014 року перебуває у міжнародному розшуку за заочно пред'явленим до Російської Федерації звинуваченням.

Так само він заявив про свій намір брати участь у президентських виборах 2014 року на Україні

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья