Moscow-Post RSS
17 Января 2018

Roshen викидає робітників на вулицю?

Масові скорочення почалися на заводах Roshen . Робочих звільняють на всіх підприємствах Roshen , розташованих у Києві , Вінниці , Маріуполі та Кременчуці , повідомляє кореспондент « The Moscow Post » з посиланням на місцеві ЗМІ.

Roshen викидає робітників на вулицю?

У компанії Roshen вже пояснили , що зменшення числа співробітників відбувається через припинення поставок продукції до Росії .

« Ці плани залежать від того, яка у нас частка продажів. Оскільки наша продукція в Росії не поставляється , плани виробництва були скориговані » , - повідомила журналістам прес -секретар Інна Петренко Roshen

А ось у профспілковій організації пресі пояснили , що в цілому під скорочення може потрапити більше тисячі чоловік. При цьому раніше глава Roshen Петро Порошенко заявляв , що принципово не буде звільняти робітників через проблеми з Росією.

Так виходить , що Порошенко збрехав ? !

Нагадаємо , що кондитерська корпорація « Рошен» - один з найбільших світових виробників кондитерських виробів. Станом на 2012 рік займає 18 місце в рейтингу Candy промисловості Top 100. За іншими джерелами , займає 15 місце за значимістю серед кондитерських компаній світу.

Центральний офіс компанії знаходиться в Києві , Україна . Крім українських , до складу корпорації входять російські , литовські , угорські , казахські і китайські підрозділи .

Назва «Рошен» утворено відкиданням першого і останнього складів від прізвища засновника корпорації - Петра Порошенка

До речі , замість звільнення робітників пан Порошенко міг би зберегти робочі місця за рахунок витрати власних коштів для покриття збитків Roshen . Але , мабуть , гроші для Порошенка важливіше , ніж робітники ...

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья