Moscow-Post RSS
18 Декабря 2017

Росіянин з «Азова» хоче стати українцем

Росіянин Роман Железнов, що воює в батальйоні «Азов», зібрався отримати громадянство України, повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Росіянин з «Азова» хоче стати українцем

Сьогодні росіянин Роман Железнов, який бере участь у бойових діях у складі українського батальйону «Азов», заявив, що він має намір отримати українське громадянство

«Я збираюся отримати українське громадянство. Я не дивуюся вибірковості в застосуванні каральних санкцій російськими спецслужбами. У червні 2014-го був обшук в рамках серії справ по силових акцій проти наркоторговців. Розумію це, і сумую за Батьківщиною, друзям і родині, але ні про що не шкодую», - заявив Железнов журналістам.

Він зазначив, що дізнався про обшуки від батьків, і додав, що слідчі забрали одяг та книги.

Нагадаємо, що Слідчий комітет Росії вперше в історії порушив кримінальну справу стосовно відомого в націоналістичних колах росіянина Романа Желєзнова. Його підозрюють в участі в бойових діях у складі українського батальйону «Азов».

Нагадаємо, що в неонацистських колах Железнов має кличку «Зухель». Він є соратником Максима Марцинкевича, по кличці «Тесак».

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья