Moscow-Post RSS
28 Апреля 2017

Російський газ може надходити в Луганську народну республіку безпосередньо?

В уряді Луганської народної республіки (ЛНР) вважають, що необхідно почати переговори з Росією про прямі постачання газу на територію ЛНР, Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Російський газ може надходити в Луганську народну республіку безпосередньо?

«У нас таке розташування, що ми, на відміну від Донецька, можемо отримувати прямі поставки, тому ми будемо домовлятися з Росією», - заявив сьогодні прем'єр-міністр ЛНР Марат Баширов.

Це заяву він зробив на засіданні Верховної Ради республіки.

Перший заступник прем'єр-міністра ЛНР Дмитро Семенов впевнений, що Луганська народна республіка не буде перераховувати податки у Київ.

«Вчора Київ відключив Луганську і Донецьку казначейство. Він відключив його в тих регіонах, які йому більше непідконтрольні. Оскільки зобов'язання Києвом перед громадянами не виконуються, то й ми не будемо платити податки Києву», - сказав Семенов.

Через дії Києва уряду ЛНР, бути може, доведеться заморозити внески жителів республіки.

«Можливо, нам доведеться прийняти рішення про заморожування вкладів і виплату їх потім з відсотками, коли у нас з'являться гроші», - вважає Семенов.

Так само відомо, що відбулося припинення роботи «Приватбанку» на території ЛНР, так що з вини представників керівництва України жителі ЛНР можуть залишитися без грошей.

Смотрите также:

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Петро Порошенко в черговий раз закликав посилити санкції щодо Росії. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

13 Мая, 16:13

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья