Moscow-Post RSS
24 Ноября 2017

Російський посол у Києві будуть присутні на інавгурації Порошенко

Михайло Зурабов відвідає церемонію інавгурації обраного президента України Петра Порошенка, повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ

Російський посол у Києві будуть присутні на інавгурації Порошенко

У російському Мзс підтвердили інформацію про те, що посол Росії в Києві Михайло Зурабов візьме участь в офіційній церемонії інавгурації обраного президента України Петра Порошенка.

«Прийнято рішення про те, що в офіційній церемонії інавгурації обраного президента України, яка повинна пройти 7 червня у Верховній раді, візьме участь посол Росії Михайло Зурабов», - заявив заступник міністра закордонних справ Росії Григорій Карасін.

Однак, Зурабов візьме участь тільки в офіційної частини церемонії. Абсолютно точно, що в прийомі представник Росії брати участь не буде

На даний момент відомо, що свою участь в інавгурації Порошенко вже підтвердили близько 20 глав іноземних держав і урядів. Віце-президент США Джо Байден бут очолювати американську делегацію.

Крім цього заступник генсека ООН так само буде присутній на інавгурації Порошенко.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья