Moscow-Post RSS
23 Января 2018

Росію і Україну розділила « колючка »

Після того , Україна схвалила поділ кордонів з РФ колючим дротом , виник великий міжнародний скандал , повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ. Адже багато експертів назвали це « недружнім кроком» у відносинах Києва і Москви.

Росію і Україну розділила « колючка »

Однак , помічник голови Державної прикордонної служби України Сергій Астахов заявив , що подібні інженерні споруди допоможуть встановити контроль на державному кордоні.

« Проблем в тому , що відбувається зараз на кордоні , ми не бачимо. Кожна держава , кожна прикордонна служба сама для себе визначає той обсяг інженерного облаштування , який необхідно застосовувати для перекриття тієї чи іншої ділянки державного кордону , щоб зробити його більш контрольованим » , - вважає Астахов.

За його словами , подібні засоби контролю є і з боку України , « причому з'явилися вони там не вчора , а набагато раніше» .

«Такі інженерні загородження прикривають підходи до пропускних пунктів для того , щоб люди не могли перетнути державний кордон у несанкціонованих місцях» , - заявив Астахов.

Зазначимо , що після схвалення Києвом установки колючого дроту на кордоні РФ і України цим обурилися багато прості українці , які впевнені , що братні народи не повинна розділяти колючий дріт .

А сам цей скандал почався після того , як російські прикордонники почали виставляти загородження з колючого дроту на кордоні з Україною . За даними українських ЗМІ , подібні загородження вже з'явилися в Луганській області.

Ймовірно , що подібні заходи - це відповідь РФ на інтеграцію України з ЄС.

Хоча раніше президент України Віктор Янукович заявив , що євроінтеграція його країни принесе всім тільки благо. Втім , він розділив занепокоєння з приводу режиму торгівлі з Митним союзом і запропонував створити консультативний формат - Україна - ЄС -ТС , пославшись на те , що Єврокомісія не заперечує. Але в Кремлі до ідеї поставилися скептично.

« Створивши зону вільної торгівлі з ЄС та налагодивши ефективну взаємодію з Митним союзом , Україна буде сприяти подальшій активізації економічної взаємодії на Євразійському континенті » , - заявив Янукович.

« Ми категорично проти створення штучних бар'єрів у торгівлі » , - резюмував він.

Однак , політологи не згодні з Януковичем , який сам « втягнув » Україну в асоціацію з ЄС. Так що тепер тільки він несе відповідальність за « колючку » на кордоні ...

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья