Moscow-Post RSS
22 Ноября 2017

Росія не заважає Україні

Сьогодні міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив, що Москва не проти підписання договору про асоційоване членство України з ЄС. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post.

Росія не заважає Україні

«У нас немає ніяких протипоказань у тому, що стосується цього процесу. Ми не можемо заборонити нікому розвивати співробітництво з цими міжнародними структурами у сфері економічного співробітництва», - заявив російський міністр на прес-конференції.

За словами Лаврова, Росія не планує вводити санкції проти Києва, якщо він підпише договір про асоціацію з ЄС

«Українці повинні зробити свій вибір самостійно. Вони самі повинні вирішити, підписувати їм угоду про асоціацію і зону вільної торгівлі з ЄС чи ні. Якщо вони таке рішення приймуть, то виникнуть наслідки для тих зобов'язань, які Україна вже давно взяла на себе в рамках угоди про зону вільної торгівлі СНД», - резюмував Лавров.

Політологи відзначають, що РФ на відміну від США та ЄС не нав'язують Україні свою політичну волю.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья