Moscow-Post RSS
19 Января 2018

Розшук для президента

Призначений після державного перевороту в. о. голови Міністерства внутрішніх справ України Арсен Аваков заявив, що президент Віктор Янукович оголошений в розшук, повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Розшук для президента

«Інформую на сьогоднішній ранок. Порушено кримінальну справу щодо масових вбивств мирних громадян. Янукович і ряд інших посадових осіб оголошені в розшук», - заявив Арсен Аваков.

Так само в. о. голови Міністерства внутрішніх справ України зазначив, що Янукович разом з главою президентської адміністрації Андрієм Клюєвим з Балаклави (Крим) «трьома машинами відбув у невідомому напрямку, відключивши всі види зв'язку».

Як з'ясувалося, ще 21 лютого Янукович і Клюєв вилетіли вертольотами з Києва в Харків, маючи намір взяти участь у з'їзді депутатів Партії регіонів у Харкові 22 лютого, переночувавши в держрезиденції в Харкові, і вертольотами відлетіли в аеропорт Донецька.

«Після прибуття в аеропорт Донецька разом з охороною з вертольотів пересіли на два приватних літака типу «Фалькон». Намагалися вилетіти. Прикордонна служба перешкодила вильоту. Після чого Янукович відбув до державної резиденції в Донецьку, де і пробув кілька годин. Пізно ввечері 22-го автомобілями без супроводу ДАІ кортеж Януковича відбув у Крим», - продовжив Він.

У підсумку, в Криму Янукович прибув тільки 23 лютого 2014 року.

«Зупинився в одному з приватних санаторіїв, навмисно ігноруючи державні спецоб'єкти, у тому числі спеціалізовану президентську держдачу, на яку раніше припускав прибути. Дізнавшись про рішення парламенту з призначенням в.о. президента України Турчинова А. Ст. і про виліт в Крим новопризначених голів МВС та СБУ, Янукович спішно покинув приватний санаторій у напрямку до аеропорту «Бельбек», в якому до цього часу вже були ми з Наливайченка», - заявляє в.о. глави Міністерства внутрішніх справ України.

«О 23:50 Янукович, не доїжджаючи до аеропорту «Бельбек», зупинився в приватній резиденції в районі Балаклави. Зібрав свою охорону, запитав : «хто з ним буде в супроводі далі», а «хто залишиться тут». Частина співробітників УДО висловили бажання залишитися тут». Янукович, попрощавшись з ними, передав офіційний відмова від державної охорони. Не пішли за ним співробітники управління державної охорони забрали все державне зброю для передачі його у кримське відділення УДО», - резюмує Він.

У підсумку, екс-президент відбув у невідомому напрямку. Де зараз Янукович - невідомо, але кордон з РФ він точно не перетинав.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья