Moscow-Post RSS
23 Ноября 2017

Руслана розкритикувала Порошенко

Українська співачка Руслана Лижичко піддала критики Петра Порошенка за арешт Геннадія Корбана. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Руслана розкритикувала Порошенко

Руслана Лижичко, яка є відомою українською співачкою, розповіла, що вона думає про арешт соратника українського олігарха Ігоря Коломойського, Геннадія Корбана.

В результаті Руслана піддала критики президента України Петра Порошенка.

«Між Порошенком і Коломойським почалися розборки з позиції сили. Це виглядає як суто особистісні розбирання - один олігарх (Порошенко) витісняє іншого (Коломойського), заручившись негласною підтримкою Заходу, і маючи велику компенсацію на такі дії з Північного Сходу, але глобально все серйозніше», - вважає Руслана.

Руслана назвала ситуацію з арештом Корбана «розправою» та «використанням адмінресурсу». На її думку, ці методи нагадують їй дії Януковича, «посадив Тимошенко».

Варто відзначити, що сам Коломойський назвав затримання Корбана реакцією на діяльність партії «Укроп». Політологи також вбачають політичні мотиви в арешті Корбана.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья