Moscow-Post RSS
1 Мая 2017

Різні способи врятувати Надію Савченко

В Міністерстві юстиції України заявили, що існують інші механізми повернення української льотчиці Надії Савченко. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Різні способи врятувати Надію Савченко

Як заявив міністр юстиції України Павло Петренко, він не виключає інших механізмів повернення української льотчиці Надії Савченко (мається на увазі крім її обміну).

«Відправили запит мін'юсту України в Росії про видачу Савченко) і зараз ведемо комунікацію, і ми не виключаємо, що можуть бути інші механізми повернення. Тут подання запиту не виключає вирішення цього питання через дипломатичні або політичні механізми», - заявив Павло Петренко.

Нагадаємо, що в Мін'юст Росії надійшов запит від Києва про надання документів, які необхідні для передачі української льотчиці Надії Савченко на Україну.

Передбачається, що Савченко обміняють на двох росіян, засуджених у Києві.

Смотрите также:

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Петро Порошенко в черговий раз закликав посилити санкції щодо Росії. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

13 Мая, 16:13

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья