Moscow-Post RSS
12 Декабря 2017

Різні способи врятувати Надію Савченко

В Міністерстві юстиції України заявили, що існують інші механізми повернення української льотчиці Надії Савченко. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Різні способи врятувати Надію Савченко

Як заявив міністр юстиції України Павло Петренко, він не виключає інших механізмів повернення української льотчиці Надії Савченко (мається на увазі крім її обміну).

«Відправили запит мін'юсту України в Росії про видачу Савченко) і зараз ведемо комунікацію, і ми не виключаємо, що можуть бути інші механізми повернення. Тут подання запиту не виключає вирішення цього питання через дипломатичні або політичні механізми», - заявив Павло Петренко.

Нагадаємо, що в Мін'юст Росії надійшов запит від Києва про надання документів, які необхідні для передачі української льотчиці Надії Савченко на Україну.

Передбачається, що Савченко обміняють на двох росіян, засуджених у Києві.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья