Moscow-Post RSS
29 Апреля 2017

Саакашвілі не піде у президентську адміністрацію

Голова Одеської області України Михайло Саакашвілі не має наміру стати главою адміністрації Петра Порошенка. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Саакашвілі не піде у президентську адміністрацію

Як заявив журналістам губернатор Одеської області Михайло Саакашвілі, він не має наміру займати пост глави адміністрації президента України Петра Порошенка.

«Після президента це друга посада (місце глави адміністрації. — прим.ред.). Займаючи цю посаду, людина править мільярдами. Якщо б я хотів мати мільярди, то було б по-іншому. Це місце не для мене. Я хочу працювати там, де робиться справу для народу», - заявив Саакашвілі.

Крім цього Саакашвілі додав, що в адміністрації президента немає можливості проводити такі реформи, які б він хотів.

Втім, політологи читають, що ніхто не пропонував Саакашвілі місце в президентській адміністрації. Так що, швидше за все, своїми заявами він просто «піариться».

Смотрите также:

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Петро Порошенко в черговий раз закликав посилити санкції щодо Росії. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

13 Мая, 16:13

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья