Moscow-Post RSS
18 Декабря 2017

Саакашвілі не хоче бути прем'єром?

Губернатор Одеської області Михайло Саакашвілі сказав, що «не бачить себе на посаді прем'єр-міністра». Про це передає кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Саакашвілі не хоче бути прем'єром?

За словами губернатора Одеської області Михайла Саакашвілі, він не уявляє себе на посаді прем'єр-міністра України.

«Я думаю, що прем'єр-міністром України на цьому етапі має бути та людина, яка в першу чергу добре розбирається у фінансових питаннях, детально в фінансовій системі і при цьому він повинен бути порядним. І повністю захищеним від олігархічних інтересів. Це у мене є. Але я думаю, що є люди, які краще за мене розбирається в цих питаннях і в багатьох інших деталях», — сказав Саакашвілі.

Крім цього губернатор Одеської області вважає, що в даний момент влада на Україні «повністю паралізована» і потребує повного перезапуску уряду країни на всіх рівнях.

Політологи, однак, не виключають, що Саакашвілі під впливом США може стати прем'єром України.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья