Moscow-Post RSS
25 Апреля 2017

Саакашвілі «осоромився» на прес-конференції

Одеський губернатор Михайло Саакашвілі на прес-конференції не зумів вимовити слова українською мовою. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Саакашвілі «осоромився» на прес-конференції

Михайло Саакашвілі провів прес-конференцію, в ході якої губернатор Одеської області спробував прокоментувати звільнення Давида Сакварелідзе з посад заступника генпрокурора України та прокурора області.

На заході стався конфуз. Одеський губернатор виголошував промову українською мовою, але не зміг вимовити ряд слів. Таким чином, Михайло Саакашвілі так і не зміг вивчити в повній мірі українська мова.

Нагадаємо, що напередодні відбулися звільнення в Генеральній прокуратурі України. Верховна Рада схвалила відставку генерального прокурора України Віктора Шокіна.

Це рішення підтримали 289 членів парламенту при необхідному мінімумі в 226 голосів.

Раніше президент України Петро Порошенко заявив про те, що попросив генпрокурора Шокіна піти у відставку. Крім цього своєї посади позбувся і Давид Сакварелідзе.

Смотрите также:

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Петро Порошенко в черговий раз закликав посилити санкції щодо Росії. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

13 Мая, 16:13

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья