Moscow-Post RSS
15 Декабря 2017

Саакашвілі тимчасово перервав сполучення між Одесою і Києвом

Голова Одеської області Михайло Саакашвілі повністю закрив автомобільний рух по трасі Одеса – Київ. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Саакашвілі тимчасово перервав сполучення між Одесою і Києвом

Голова Одеської області Михайло Саакашвілі вирішив ввести тимчасову заборону на рух автотранспорту по трасі Одеса – Київ. Це пов'язано з негодою.

Дане рішення Саакшвілі прийняв на тлі сильних снігопадів, що обрушилися на Україну в останні дні

«За рішенням голови ОДА автотраса Одеса-Київ тимчасово закрита для проїзду в обох напрямках», - заявив голова Одеської області.

На даний момент Саакашвілі доповів про ситуацію президентові України Петру Порошенку. У свою чергу, Порошенко розпорядився направити в Одесу фахівців «Укравтодору», зокрема голови цієї організації, і додатково мобілізувати снігоприбиральну техніку.

Очікується, що автомобільний рух по трасі Одеса – Київ відновиться в найближчі дні.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья