Moscow-Post RSS
17 Января 2018

Саакашвілі хоче легалізувати гральний бізнес

Губернатор Одеської обласної адміністрації Михайло Саакашвілі підтримав легалізацію грального бізнесу на Україні. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Саакашвілі хоче легалізувати гральний бізнес

Про те, що необхідно легалізувати гральний бізнес, губернатор Одеської обласної адміністрації Михайло Саакашвілі написав на своїй сторінці у фейсбуці .

«Вчора Одеська поліція вже вкотре накрила в місті нелегальне казино, а в багатьох інших місцях України їх взагалі кришують держоргани. Це до питання про те, які величезні втрати несе держава, не легализируя гральний бізнес. Ці гроші витікають у підпільні заклади, в сусідню Білорусь і Грузію та інші ближні країни, куди їздять українці, люблять пограти», - вважає Саакашвілі.

На думку Саакашвілі, необхідно ввести гральний бізнес в чіткі законодавчі рамки і пустити доходи від нього на дороги і «іншу інфраструктуру».

До цього губернатор Одеської області заявив, що Одеса має стати світовим центром розваг та ігорного бізнесу. Експерти скептично ставляться до подібних ініціатив пана Саакашвілі.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья