Moscow-Post RSS
17 Января 2018

Саакашвілі хоче звільняти «непатріотичних» поліцейських

Михайло Саакашвілі виступив із заявою про необхідність звільнення поліцейських за антидержавні заяви. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Саакашвілі хоче звільняти «непатріотичних» поліцейських

Губернатор Одеської області Михайло Саакашвілі вимагає відсторонення від служби працівників, які на своїх сторінках висловлюють антидержавну позицію.

Це вимога Саакашвілі висунув до нової чолі національної поліції Хатии Деканоїдзе.

«Я дуже пишаюся новими одеськими поліцейськими, багатьох з них знаю особисто і можу підтвердити, що в цілому це дуже чисті і патріотично налаштовані люди! Тому мене дуже стурбувало поява в мережі деяких антидержавних заяв кількох нових одеських поліцейських», - заявив Саакашвілі.

Він також зазначив, що Деканоїдзе обіцяла провести службове розслідування.

Політологи вважають, що пропозиція Саакашвілі може призвести до «ідеологічної чистки» в поліцейських колах, спрямованої на «відсів» нелояльних до влади співробітників.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья