Moscow-Post RSS
14 Декабря 2017

Сашко Білого застрелили його ж зброї

Як з'ясувалося, український радикал Олександр Музичко був убитий з своєї зброї, повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Сашко Білого застрелили його ж зброї

Заступник міністра внутрішніх справ України Володимир Євдокимов розповсюдив інформацію, що український радикал Олександр Музичко, відомий як Сашко Білий був убитий зі своєї ж зброї. Вважається, що в районі міста Рівно його силовики ліквідували.

«Криміналісти дійшли висновку, що обидві кулі - одна, яка вийнята з лівої частини грудей Олександра Музичка, і друга, яку медики вилучили з середньої третини плеча пораненого бійця спецпідрозділу ГУБОЗ МВС України «Сокіл», - випущені зі зброї, яке знаходилося в руці Олександра Музичка», - повідомив Володимир Євдокимов.

Нагадаємо, що в ніч на 25 березня активіст «Правого сектора» Олександр Музичко був убитий в місті Рівне українським спецназом.

Вважається, що ліквідувати Білого наказав особисто глава МВС Арсен Аваков. За альтернативною версією, усунення Музичко могло бути здійснено на користь Олександра Турчинова і Юлії Тимошенко.

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья