Moscow-Post RSS
29 Марта 2017

СБУ оприлюднило збиток від «Укртранснафти»

Керівництво «Укртранснафти» завдало збитків державі в розмірі 500 млн гривень, повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

СБУ оприлюднило збиток від «Укртранснафти»

Керівництво «Укртранснафти» підозрюється в шахрайських діях при укладанні угод на зберігання нафти. Як повідомляє Служба безпеки України, збиток державі оцінюється в 500 млн гривень.

«Менеджери «Укртранснафти» уклали додаткові угоди до діючих договорів, за якими зменшили термін безкоштовного зберігання нафти до 90 діб. Після завершення цього безкоштовного періоду, посадові особи, в порушення вимог закону України «Про здійснення державних закупівель», без проведення відповідних торгів уклали нові договори з підприємцями вже на платній основі», - повідомили в СБУ.

Нагадаємо, що в квітні минулого року «Укртранснафта» уклала контракти з приватними компаніями на безкоштовне зберігання в їх резервуарах технологічної нафти. Угоди були укладені на рік з правом продовження.

Слідчі зараз розбираються з угодами керівництва «Укртранснафти».

Смотрите также:

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Петро Порошенко в черговий раз закликав посилити санкції щодо Росії. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

13 Мая, 16:13

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья