Moscow-Post RSS
29 Марта 2017

СБУ видворяє з України російських журналістів

Сьогодні стало відомо, що у Києві затримано два журналіста російських телеканалів. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

СБУ видворяє з України російських журналістів

Сьогодні представник української служби безпеки Олену Гітлянську заявила, що в Києві затримані два журналіста російських телеканалів. Незабаром вони будуть відправлені в Росію.

«СБУ затримала у Києві двох журналістів російських телеканалів НТВ і ОРТ, прийнято рішення про скорочення терміну їх перебування на Україні. Сьогодні вони будуть відправлені в Росію з подальшою забороною в'їзду в Україну на п'ять років», - заявила Олену Гітлянську.

Вона повідомила, що дані дії СБУ пов'язані з «антиукраїнською пропагандою, яку проводили ці журналісти».

Раніше телекомпанія НТВ заявила про затримання свого кореспондента Андрія Григор'єва на марші націоналістів у Києві. Експерти вже називали дії СБУ є порушенням права на свободу слова.

Смотрите также:

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Петро Порошенко в черговий раз закликав посилити санкції щодо Росії. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

13 Мая, 16:13

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья