Moscow-Post RSS
22 Января 2018

СБУ видворяє з України російських журналістів

Сьогодні стало відомо, що у Києві затримано два журналіста російських телеканалів. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

СБУ видворяє з України російських журналістів

Сьогодні представник української служби безпеки Олену Гітлянську заявила, що в Києві затримані два журналіста російських телеканалів. Незабаром вони будуть відправлені в Росію.

«СБУ затримала у Києві двох журналістів російських телеканалів НТВ і ОРТ, прийнято рішення про скорочення терміну їх перебування на Україні. Сьогодні вони будуть відправлені в Росію з подальшою забороною в'їзду в Україну на п'ять років», - заявила Олену Гітлянську.

Вона повідомила, що дані дії СБУ пов'язані з «антиукраїнською пропагандою, яку проводили ці журналісти».

Раніше телекомпанія НТВ заявила про затримання свого кореспондента Андрія Григор'єва на марші націоналістів у Києві. Експерти вже називали дії СБУ є порушенням права на свободу слова.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья