Moscow-Post RSS
28 Марта 2017

Сенат США заступився за Юлію Тимошенко

Сенат США прийняв резолюцію, що закликає Україну звільнити Юлію Тимошенко , повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Сенат США заступився за Юлію Тимошенко

Проект резолюції, що закликає Україну звільнити Юлію Тимошенко , вніс на розгляд сенатор- демократ Дік Дурбін .

« Закликаємо уряд України звільнити екс -прем'єра Юлію Тимошенко від відбування покарання за політизованим і вибірковим звинуваченнями - з урахуванням рішення Європейського суду з прав людини , винесеного в квітні 2013 року» , - сказано в цій резолюції.

Так само сенатори закликали Євросоюз зробити звільнення екс -прем'єра України з ув'язнення важливою умовою підписання угоди про асоціацію з ЄС на саміті Східного партнерства у Литві. Нагадаємо , що цей саміт пройде в Литві 28-29 листопада 2013 року.

Далі в резолюції сказано , що майбутнє України « тісно пов'язане з Європою , Сполученими Штатами та іншими членами демократичної спільноти ».

« Україна - наш друг і союзник . Вона допомагала нам в Лівії та Афганістані » , - сказав Дік Дурбін під час виступу перед парламентарями.

У підсумку сенат ухвалив резолюцію .

« Закликаємо уряд України звільнити екс -прем'єра Юлію Тимошенко від відбування покарання за політизованим і вибірковим звинуваченнями - з урахуванням рішення Європейського суду з прав людини , винесеного в квітні 2013 року» , - резюмують сенатори .

На думку політологів , це зайвий раз доводить , що Тимошенко користується заступництвом США ...

Смотрите также:

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Петро Порошенко в черговий раз закликав посилити санкції щодо Росії. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

13 Мая, 16:13

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья