Moscow-Post RSS
23 Ноября 2017

Серед загиблих у ході каральної операції є діти

Сьогодні міністр охорони здоров'я України Олег Мусій розкрив офіційні дані уряду про втрати серед мирного населення в ході громадянської війни на південно-сході, повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Серед загиблих у ході каральної операції є діти

За офіційними даними, в зоні проведення спецоперації на Україні 10 червня загинули більше 50 осіб. Кількість загиблих за період операції зросла до 210. Про це йдеться в заяві міністра охорони здоров'я України Олега Мусія.

«За вчорашній день в цілому по Донецькій і Луганській областях загинули понад 50 осіб», - заявив Мусій.

При цьому він зазначив, що мова йде лише про тих загиблих, які були доставлені в лікарні і морги. Іншими словами, реальні втрати можуть бути помітно більше.

Так само Мусій заявив, що за час спецоперації в Донецькій і Луганській області загинули 19 дітей.

Велика частина жертв була вбита в ході київської агресії проти населення Донбасу. Однак, жителі південно-сходу України продовжують чинити опір.

Так Ополченці Донецької народної республіки захопили вісім співробітників Єнакіївського міськвідділу міліції. Озброєні люди супроводжували їх в одне із захоплених будівель Горлівки - або УВС, або ВБОЗ. Крім цього був захоплений службовий автомобіль патрульно-постової служби. Незважаючи на втрати, Київ не припиняє агресію. Так що протистояння на південно-сході триває.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья