Moscow-Post RSS
16 Декабря 2017

Штаб залишився без начальника

Сьогодні виконуючий обов'язки президента України Олександр Турчинов відправив у відставку начальника генштабу Юрія Ільїна, повідомляє кореспондент The Moscow Post з України.

Штаб залишився без начальника

Ще не так давно (19 лютого) президент країни Віктор Янукович призначив Ільїна, який обіймав посаду голови військово-морських збройних сил, на посаду начальника генштабу ЗС України.

Після державного перевороту так звані «нові влади України» вирішили змінити військове керівництво. В результаті сьогодні виконуючий обов'язки президента України Олександр Турчинов, чия легітимність викликає сумніву, звільнив з посади начальника генштабу Юрія Ільїна

«Відповідно до пункту 17 частини першої статті 106 та статті 112 конституції України постановляю: звільнити Ільїна Юрія Івановича з посади начальника Генерального штабу - Головнокомандувача Збройних сил України», - сказано в повідомленні на сайті глави держави.

У той же час законно обраний президент України Віктор Янукович заборонив учасникам державного перевороту давати накази військам.

Янукович заявив, що будь-який наказ про застосування Збройних сил всередині країни буде злочином.

«Я як діючий президент не дозволяв Збройним силам України втручатися у внутрішньополітичні події відбуваються. Наказую це і зараз», - вважає президент України.

«У тому випадку, якщо хтось стане віддавати такі накази Збройним силам і силовим структурам, такі накази будуть незаконними і злочинними», - підкреслюється в заяві.

Так що у Турчинова навряд чи вийде керувати армією на цілком законних підставах.

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья