Moscow-Post RSS
15 Декабря 2017

«Швидка» спецоперація призведе до жертв

На думку депутата Верховної Ради Олега Царьова, намір Петра Порошенка швидко провести спецоперацію силовиків на сході України спричинить за собою величезні жертви серед населення, повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

«Швидка» спецоперація призведе до жертв

Народний депутат Олег Царьов розкритикував бажання Петра Порошенка, який, за попередніми даними, переміг на виборах президента України, прискореними темпами провести спецоперацію силовиків на сході України.

Царьов вважає, що швидка спецоперація «означає величезні жертви серед мирного населення, нонкомбатантов (в порушення всіх міжнародних конвенцій)». «А це гуманітарна катастрофа і злочин перед людством», - вважає Він.

Нагадаємо, що військові України, лояльні київським властям, продовжили свою атаку на Донбас. Цього разу жертвою каральної операції стали поранені мирні жителі і ополченці, яких перевозив потрапив під вогонь вантажівка в Донецьку.

Дані про загиблих різні. Так, за даними російських ЗМІ, які були отримані від місцевих жителів, загинуло 24 людини. Відомо, що вантажівка з пораненими обстріляли з гранатомета. Загинули всі, хто знаходився на борту вантажівки.

У прес-службі Донецької народної республіки (ДНР) вже підтвердили інформацію про обстріл вантажівки, що перевозив поранених ополченців в ході бою в донецькому аеропорту і мирних жителів.

А от «народний губернатор» Донбасу Павло Губарєв заявив в результаті обстрілу вантажівки з пораненими загинуло 35 осіб.

Так що все, що робить Київ на Донбасі - це, по суті, приниження мирних громадян і військові злочини.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья