Moscow-Post RSS
14 Декабря 2017

Силовики штурмують Донецьк

Сьогодні добровольчі загони «Азов» і «Шахтарськ» почали штурм Донецька, повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Силовики штурмують Донецьк

Про те, що добровольчі загони «Азов» і «Шахтарськ» приступили до штурму Донецька, повідомив заступник командира по зв'язках з громадськістю батальйону «Азов» Ігор Мосійчук

«Увага! Батальйони «Азов» і «Шахтарськ» почали зачистку Донецька! Удачі брати!» - сказав Ігор Мосійчук

Нагадаємо, що спецбатальоны «Азов» і «Шахтарськ» сформовані з добровольців, про створення таких загонів у квітні повідомив глава МВС України Арсен Аваков.

До речі, раніше стало відомо, що частина бійців 72-ї бригади Партизанска, прорвалася з оточення, а інша частина була змушена відступити на територію Росії.

За даними ФСБ, більше 180 українських військовослужбовців з числа перейшли російсько-український кордон вже відправлені на батьківщину. Про це повідомив представник прикордонного управління ФСБ Росії по Ростовській області Василь Малаєв.

Українські військові не хочуть воювати з власним народом. Тому на війну Київ кидає націоналістів з загонів «Азов» і «Шахтарськ».

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья