Moscow-Post RSS
27 Апреля 2017

Силовики штурмують Донецьк

Сьогодні добровольчі загони «Азов» і «Шахтарськ» почали штурм Донецька, повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Силовики штурмують Донецьк

Про те, що добровольчі загони «Азов» і «Шахтарськ» приступили до штурму Донецька, повідомив заступник командира по зв'язках з громадськістю батальйону «Азов» Ігор Мосійчук

«Увага! Батальйони «Азов» і «Шахтарськ» почали зачистку Донецька! Удачі брати!» - сказав Ігор Мосійчук

Нагадаємо, що спецбатальоны «Азов» і «Шахтарськ» сформовані з добровольців, про створення таких загонів у квітні повідомив глава МВС України Арсен Аваков.

До речі, раніше стало відомо, що частина бійців 72-ї бригади Партизанска, прорвалася з оточення, а інша частина була змушена відступити на територію Росії.

За даними ФСБ, більше 180 українських військовослужбовців з числа перейшли російсько-український кордон вже відправлені на батьківщину. Про це повідомив представник прикордонного управління ФСБ Росії по Ростовській області Василь Малаєв.

Українські військові не хочуть воювати з власним народом. Тому на війну Київ кидає націоналістів з загонів «Азов» і «Шахтарськ».

Смотрите также:

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Петро Порошенко в черговий раз закликав посилити санкції щодо Росії. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

13 Мая, 16:13

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья