Moscow-Post RSS
16 Декабря 2017

Слідчі допитали голову МВС України

Свідчення в Генпрокуратаре у зв'язку з розгоном « евромайдана » дав глава МВС України Віталій Захарченко , повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Слідчі допитали голову МВС України

«Міністр у п'ятницю прибув на допит і дав свідчення. Допит вже завершено » , - повідомив пресі представник головного слідчого управління генпрокуратури .

Раніше Генпрокуратара викликала на допит як свідка міністра внутрішніх справ країни у зв'язку з силовим розгоном « евромайдана ».

Зараз прокурори перевіряють , як 30 листопада 2013 спецназ МВС « Беркут » розігнав « евромайдан » у центрі Києва. Інцидент викликав широкий суспільний резонанс.

Так само пресі стало відомо , що Міжнародна правозахисна організація Amnesty International готує акцію на захист званих в'язнів Банкової. Але влада не буде без рішення суду міняти їм запобіжний захід.

Так само правозахисники почали збір підписів під петицією до президента України Віктора Януковича з вимогами поважати право на мирні зібрання.

«Вже сьогодні члени та прихильники організації у всьому світі почнуть писати листи-звернення на ім'я генерального прокурора України , закликаючи провести справедливе розслідування у справах всіх ув'язнених » , - заявила директор Amnesty International на Україні Тетяна Мазур

Вона підкреслила , що , судячи з останніх подій на Україні , ситуація з порушенням права мирних протестів в цій країні « вже дійшла до точки кипіння ».

Однак , опозиціонери самі почали цивільні безлади. Так що тепер їм доведеться відповідати перед судом.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья