Moscow-Post RSS
28 Марта 2017

Слідчі прийшли до прокурора Краматорська

Українські силовики провели обшуки у прокурора Краматорська, повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Слідчі прийшли до прокурора Краматорська

Обшуки були проведені у прокурора Краматорська, його заступника та начальника УБЕЗ УМВС міста. В ході обшуків було вилучено $110 тис. і 2 млн 750 гривень.

Крім цього правоохоронні органи також вилучили документи і записи, що підтверджують отримання хабарів.

«Під час цих слідчих дій вилучено грошові кошти, в тому числі предмети хабарів, а саме $110 тис. і 2 млн 750 тис. гривень. Крім того, вилучені документи і записи, які беззаперечно свідчать про систематичне, щомісячне отримання хабарів від підприємців, які займалися легальним і нелегальним бізнесом», - йдеться в повідомленні прес-служби генпрокуратури України.

Очікується, що незабаром на прокурора Краматорська, його заступника та начальника УБЕЗ УМВС міста будуть заведені кримінальні справи.

Смотрите также:

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Петро Порошенко в черговий раз закликав посилити санкції щодо Росії. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

13 Мая, 16:13

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья