Moscow-Post RSS
23 Ноября 2017

Слова Марії Гайдар будуть перевірені на екстремізм

Заяви радника губернатора Одеської області України Михайла Саакашвілі Марії Гайдар перевірять на сепаратизм і екстремізм. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Слова Марії Гайдар будуть перевірені на екстремізм

Вимога про перевірку на сепаратизм і екстремізм висловлювань Марії Гайдар (радника губернатора Одеської області України Михайла Саакашвілі) надійшло в Слідчий комітет.

Його подав сенатор від Брянської області Михайло Марченко.

«Сьогодні ми почули новину про те, що Марія Гайдар стала громадянкою України. Це сталося після того, як вона, ставши радником губернатора Одеси Михайла Саакашвілі, зробила низку гучних заяв про те, що Крим анексований Росією, а загальний ворог з Україною у неї — «авторитарний режим, який вбиває людей як в Росії, так і на Україні», - заявив сенатор.

Крім цього він закликав Гайдар самостійно відмовитися від російського громадянства. Реакції на це самої Марії Гайдар поки невідомо.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья