Moscow-Post RSS
22 Ноября 2017

Співак Кузьма Скрябін загинув у ДТП

Сьогодні популярний український співак, лідер групи «Скрябін» Андрій Кузьменко загинув в результаті ДТП, повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Співак Кузьма Скрябін загинув у ДТП

Лідер гурту «Скрябін» Андрій Кузьменко загинув після зіткнення свого авто з молоковозом. Аварія сталася.

За попередніми даними, аварія сталася близько 8:20 у Криворізькому районі Дніпропетровської області біля села Лозуватка.

Співак повертався в Київ з Кривого Рогу, де проходив концерт, присвячений 25-літтю гурту «Скрябін»

Нагадаємо, що Андрій Вікторович Кузьменко - це український співак, письменник, телеведучий, продюсер, актор. Лідер групи «Скрябін». Більш відомий під псевдонімом Кузьма.

Історія життя Андрія була тісно пов'язані з групою «Скрябін». У 2000 році Андрій стає ведучим власного хіт-параду «Гаряча сімка», який проіснував до 2002 року.

Тоді в 2000-му Кузьма посварився з Ростиславом. Пройшов слух про розпад «Скрябіна». Після того Андрій почав набирати обертів популярності, а Рой почав займатися в основному адміністративними справами групи. Стосунки між ними охололи.

У 2002 році за ініціативою Андрія (як він сам сказав в 2005 році на каналі М1), Ростик був вигнаний з групи, а через рік гурт покинув і Шура. «Прогнав усіх тих нероб» - скаже Кузьма.

Приблизно з 2003 року Кузьменко працює як ведучий програми «Шанс» і «Шейканемо» разом зі співачкою Наталею Могилевською. З тих пір Андрій бере всі важелі управління проектом «Скрябін» на себе, починає творити зовсім іншу музику, ніж раніше. Очевидними стали зміни в його поглядах та ідеях - це стає помітним в його словах на інтерв'ю.

У 2004 році під час Помаранчевої революції, Кузьма отримав масу звинувачень (у тому числі від Ростика, Шури, а також Андрія Підлужного (останній після цього покинув групу)) за виступ на концерті тодішніх провладних сил.

У 2006 році Кузьменко проявляє себе як талановитий письменник після видання його власної книги-автобіографії «Я, Побєда і Берлін». Вона мала шалену популярність, кілька разів перевидавалася.

До останніх днів свого життя Андрій Кузьменко жив і працював у Києві.

У 2008 році створив групу «Пающіє труси».

У 2009 році став «першою вчителькою» гурту «DZIDZIO»

1 лютого, за день до загибелі, Кузьма Скрябін презентував новий кліп на пісню «Дельфіни». Відео з'явилося на офіційному каналі співака на YouTube.

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья