Moscow-Post RSS
17 Декабря 2017

США допоможе Україні у «газовому питанні»

Влада США допоможуть Україні перетворитися на експортера газу, повідомили кореспонденту The Moscow Post в МЗС України.

США допоможе Україні у «газовому питанні»

Посол США на Україні Джеффрі Пайетт заявив, що Україна може стати експортером газу.

Він пообіцяв Україні американські інвестиції в газовий сектор, закликавши при цьому знизити рентну мито на видобуток газу для інвесторів.

«До 1950 року Україна фактично експортувала газ в Москву та Мінськ. До 1970 року цей експорт становив близько 70 млрд кубічних метрів, і це було до того часу, поки не з'явилися сибірські запаси (газу). І немає причини, чому Україна не могла б знову отримати той же статус», — заявив Пайетт.

Крім цього Джеффрі Пайетт назвав прогресом ситуацію у нафтогазовій сфері України, а також похвалив уряд в питанні перегляду тарифів.

А поки Джеффрі Пайетт дає Україні «сумнівні обіцянки», «Нафтогаз» веде складні переговори з ЄС про кредит на закупівлю газу. Не факт, що цей кредит буде виділений.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья