Moscow-Post RSS
11 Декабря 2017

Світове співтовариство допомогло українським біженцям

Для допомоги українським біженцям структурам ООН від країн-донорів було перераховано 13 мільйонів доларів, повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Світове співтовариство допомогло українським біженцям

Для допомоги внутрішнім переселенцям з Донбасу на Україні Управління верховного комісара у справах біженців (УВКБ) ООН отримало $13 млн від держав-донорів.

«Я прийшов до донорів з запитом на $10 млн, а отримав $13 млн», - заявив регіональний представник УВКБ ООН в Білорусі, Молдові та Україні Олдріх Андрисек

Представник ООН зазначив, що матеріальну допомогу надали 8-9 країн, серед яких США, Німеччина, Фінляндія, Японія та Естонія.

За словами Андрисека, на ці кошти переселенцям будуть закуплені речі на осінньо-зимовий період, зокрема одяг та ковдри.

Так само він заявив, що ООН надасть найбільш вразливим категоріям переселенців Управління верховного комісара у справах біженців фінансову допомогу в розмірі 3-7 тис. грн ($214-$500).

Втім, за даними Андрисека, близько половини переселенців з Донбасу є достатньо забезпеченими і не потребують додаткової фіндопомоги.

Однак, зараз куди важливіше допомогти пенсіонерам Донбасу, яких Києва залишив без пенсій. Однак, їм допомагати країни-донори не збираються.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья