Moscow-Post RSS
21 Января 2018

Тимошенко хоче провести ревізію діяльності Яценюка

Юлія Тимошенко при допомозі депутатів зі своєї фракції хоче ініціювати ревізію діяльності уряду Арсенія Яценюка. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Тимошенко хоче провести ревізію діяльності Яценюка

Юлія Тимошенко, яка є лідером фракції «Батьківщина» у Верховній раді України, заявила, що вона ініціює створення тимчасової слідчої комісії для проведення фінансової ревізії діяльності колишнього уряду Арсенія Яценюка.

Лідер «Батьковщины» розповіла, що така комісія потрібна, оскільки «колишній уряд Яценюка загрузло в корупції».

За словами Тимошенко, її фракція також внесе до порядку денного питання про офшори, до яких мають відношення «самі високопоставлені особи в країні».

Крім цього Юлія Тимошенко зазначила, що наступного тижня буде створена робоча група для перевірки тарифів на газ і електроенергію.

Нагадаємо, що зараз Арсеній Яценюк є фігурантом справи про отримання хабара. Поле ревізії, яку хоче влаштувати Юлія Тимошенко, щодо нього можуть бути порушені нові кримінальні справи.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья