Moscow-Post RSS
13 Декабря 2017

Тимошенко хоче залучити Яценюка до відповідальності

Депутат Юлія Тимошенко вважає за необхідне залучити прем'єр-міністра України Арсенія Яценюка до кримінальної відповідальності. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Тимошенко хоче залучити Яценюка до відповідальності

У своїй заяві для українських ЗМІ народний депутат від «Батьківщини» Юлія Тимошенко заявила, що доходи бюджету України на 2015 рік отримано за рахунок інфляції, а не зростання економіки.

«Чесно кажучи, мене прем'єр-міністр (Арсеній Яценюк – прим.ред.) лякає. Враження, що цей чоловік трохи неадекватний. У мене зараз на руках цифри. Він планував, уявіть собі, інфляцію в 2015 році 26,7%. Реально отримав 45,8%», - заявила Тимошенко.

За її словами, коли інфляція вдвічі більше запланованого, то це означає інфляційно-роздутий бюджет.

«І ці доходи, реально, це не доходи країни. Це збитки. Тому що вони зроблені не за рахунок зростання економіки, а за рахунок інфляції, яка зробила кожної людини убогим і підвищила ціни на все так, що люди не можуть купувати», - вважає Юлія Тимошенко.

Вона заявила, що Яценюк планував падіння ВВП на 5,5% в цьому році, а отримав 9%.

«При падінні ВВП, якщо немає інфляції, то бюджет повинен бути недовиконаний. Це навіть школяру зрозуміло. А якщо інфляція вдвічі більше — падіння виробництва вдвічі більше, ніж планували, і, безумовно, ці доходи бюджету — це інфляційні, надруковані Національним банком, це роздуті фінанси, які не забезпечені ні золотовалютним резервом, ні зростанням економіки, нічим», — повідомляє Тимошенко.

Вона заявила, що Яценюк повинен бути притягнутий до відповідальності за ситуацію з бюджетом.

«Прем'єра треба залучати за це до відповідальності. Кримінальної, а не адміністративної. Тому що так, як руйнується країна, вона не руйнувалася ніколи», — підкреслила Юлія Тимошенко.

Багато українських політиків згодні з тим, що Яцеюка слід притягнути до кримінальної відповідальності.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья