Moscow-Post RSS
12 Декабря 2017

Тимошенко звернулася до Європи?

Екс -прем'єр України Юлія Тимошенко повідомила , що не ставить ніяких умов перед місією спостерігачів від Європарламенту в складі Пета Кокса та Олександра Кваснєвського щодо своєї долі . Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Тимошенко звернулася до Європи?

Так само Тимошенко заявила , що вони візьме будь-яку пропозицію Пета Кокса та Олександра Кваснєвського в ім'я підписання Угоди про асоціацію Україна - ЄС наприкінці листопада на саміті Східного партнерства у Вільюсе .

«Ще раз підкреслюю : я ніколи не ставила і не ставитиму перед місією Кокса - Кваснєвського ніяких умов або вимог щодо моєї долі. І я прийму будь-яку пропозицію з їхнього боку , яким би важким для мене воно не було, заради підписання Угоди про асоціацію України з Європейським Союзом на Саміті Східного партнерства у Вільнюсі 28-29 листопада цього року » , - заявила Тимошенко.

Однак , за чутками , Тимошенко домагається свого звільнення .

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья