Moscow-Post RSS
30 Марта 2017

Тимошенко звернулася до Європи?

Екс -прем'єр України Юлія Тимошенко повідомила , що не ставить ніяких умов перед місією спостерігачів від Європарламенту в складі Пета Кокса та Олександра Кваснєвського щодо своєї долі . Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Тимошенко звернулася до Європи?

Так само Тимошенко заявила , що вони візьме будь-яку пропозицію Пета Кокса та Олександра Кваснєвського в ім'я підписання Угоди про асоціацію Україна - ЄС наприкінці листопада на саміті Східного партнерства у Вільюсе .

«Ще раз підкреслюю : я ніколи не ставила і не ставитиму перед місією Кокса - Кваснєвського ніяких умов або вимог щодо моєї долі. І я прийму будь-яку пропозицію з їхнього боку , яким би важким для мене воно не було, заради підписання Угоди про асоціацію України з Європейським Союзом на Саміті Східного партнерства у Вільнюсі 28-29 листопада цього року » , - заявила Тимошенко.

Однак , за чутками , Тимошенко домагається свого звільнення .

Смотрите также:

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Петро Порошенко в черговий раз закликав посилити санкції щодо Росії. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

13 Мая, 16:13

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья