Moscow-Post RSS
18 Декабря 2017

Тягнибок піде на допит

Олег Тягнибок публічно підтвердив явку на допит за його відсутності у Ради. Про це передає кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Тягнибок піде на допит

Сьогодні стало відомо, що лідер націоналістичної партії «Свобода» Олег Тягнибок вирішив прийти на допит в головне слідче управління МВС в рамках розслідування справи про заворушення у парламенту України

«Незважаючи на те що повістку на допит лідер ВО «Свобода» Олег Тягнибок, у відповідності з діючим Кримінально-процесуальним кодексом, офіційно не отримав, він прийде на допит 4 вересня в 10.00 в СУ ГУМВС України», - повідомили представники партії «Свобода».

На думку самого Тягнибока, міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков не зможе забезпечити неупередженого розслідування подій, що відбулися біля будівлі Верховної Ради.

Експерти вважають, що це саме бойовики партії «Свобода» причетні до організації заворушень біля будівлі Верховної Ради, в результаті яких загинули три людини.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья