Moscow-Post RSS
15 Декабря 2017

Яценюк маніпулює історією?

Сьогодні Арсеній Яценюк висловився про Другій світовій війні, повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Яценюк маніпулює історією?

Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк виступив проти «приватизації» Росією перемоги у Другій світовій війні.

«Будь-які спроби приватизації перемоги Росією є не просто спотворенням історії, а знущанням над пам'яттю мільйонів українців, які поклали своє життя у цій страшній війні, які боролися з нацизмом. Боролися разом з росіянами, хоча зараз Росія бореться проти України», заявив Яценюк.

«Що українці на різних фронтах воювали проти нацизму, що без України цієї перемоги не було б. І вшанувати мільйони українців за те, що ми перемогли цю жахливу чуму. Вселити віру і впевненість в Україні, що ми перемогли тоді — і ми переможемо зараз», - продовжив прем'єр.

Політологи викрили Яценюка у брехні, так як Росія не бореться проти України. Схоже, що Яценюк просто маніпулює історією.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья