Moscow-Post RSS
22 Ноября 2017

Яценюк не поспішає з санкціями

На думку прем'єр-міністра України Арсенія Яценюка, українській владі не варто поспішати з введенням візового режиму з Росією і переходом до закордонними паспортами, повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Яценюк не поспішає з санкціями

«Тут треба сім разів відміряти і один раз відрізати. Навряд чи подібна ініціатива з боку України буде ефективною з точки зору впливу на Російську Федерацію», - заявив Яценюк.

Так само він додав, що в збереженні безвізового режиму зацікавлене дуже велика кількість громадян України, які їздять в Росію на заробітки або мають родинні відносини по той бік кордону.

Раніше стало відомо, що МЗС України доручено запровадити візовий режим з Російською Федерацією. Про це заявив секретар Ради національної безпеки і оборони України (РНБО) Андрій Парубій за підсумками засідання ради

«Було доручено міністерству закордонних справ ввести візовий режим з Російською Федерацією», - повідомили на брифінгу в МЗС.

Так само Порубий доручив уряду країни звернутися в ООН з приводу визнання Криму демілітаризованою зоною

Крім цього Порубий також доручив підготувати договір для передислокації військових частин і підрозділів українських військ з території Криму та розміщення їх на континентальній частині України.

Російська влада раніше дозволили відхід військових частин України з Криму.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья