Moscow-Post RSS
25 Ноября 2017

Яценюк продовжує звинувачувати Росію

Сьогодні Арсеній Яценюк у черговий раз звинуватив Росію в нібито «порушення мінських домовленостей». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Яценюк продовжує звинувачувати Росію

Політичне протистояння між Києвом і Москвою триває. Сьогодні прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк звинуватив Росію в нібито «порушення мінських домовленостей».

«Україні потрібен світ, і українська держава, президент і уряд роблять все для того, щоб досягти мирного вирішення конфлікту на сході. Мінське угода виконується Україною і грубо порушується російською стороною», - заявив Яценюк.

Крім цього Яценюк зазначив, що нібито не виконуються такі пункти, як «встановлення контролю Києва над українсько-російським кордоном, зупинка постачання зброї незаконним збройним формуванням на сході України, відведення російських військ».

«Оскільки іншого порядку денного, крім мінських угод, немає, то Росія повинна її виконувати», - додав український прем'єр.

Політологи вже звинуватили Яценюка в нещирості. Вся справа в тому, що РФ не є однією зі сторін конфлікту. Так само Росія не постачає озброєння ополченцям. Очевидно, що прем'єр-міністр своїми звинуваченнями на адресу РФ банально збрехав.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья