Moscow-Post RSS
19 Января 2018

Яценюк «прогнувся» під Порошенком?

Політична конкуренція прем'єр-міністра України Арсенія Яценюка і президента України Петра Порошенка призвела до поразки голови уряду. Сьогодні Яценюк погодився з умовами Порошенка щодо створення коаліції у Верховній Раді, повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Яценюк «прогнувся» під Порошенком?

Протистояння прем'єр-міністра України Арсенія Яценюка і президента України Петра Порошенка, по всій видимості, підходить до кінця. Якщо раніше кожен з них намагався поставити Верховну Раду під свій контроль, то тепер Яценюк явно стримав свій запал.

Прем'єр-міністр повністю погодився з умовами президента щодо формування коаліції у Верховній Раді, хоча раніше Яценюк впевнено продовжував «гнути свою лінію».

«Я детально вивчив проект коаліційної угоди і публічно заявляю про те, що готовий поставити підпис під остаточною редакцією цього коаліційної угоди», - вважає голова уряду.

Вже відомо, що в переговорах щодо коаліції брали участь представники п'яти партій - «Блоку Петра Порошенко», «Народного фронту» (Арсенія Яценюка), об'єднання «Самопоміч», Радикальної партії Олега Ляшка та ВО «Батьківщина». Раніше «Блок Петра Порошенко» оприлюднив проект коаліційної угоди, який передав партій «Народний фронт» і «Самопоміч».

На думку експертів, Яценюк планував створити свою коаліцію за допомогою «Батьківщини», підконтрольної екс-прем'єр-міністру України Юлії Тимошенко. Саме тому раніше він не вступав у політичну коаліцію з Порошенком.

«Вважаю за необхідне запросити до офіційних і публічних переговорів щодо формування коаліції Юлію Володимирівну Тимошенко і партію «Батьківщина», «Самопоміч» і пана Андрія Садового та Радикальну партію, за яку також проголосував мільйон українців», - раніше заявляв прем'єр-міністр України.

Однак, останнім часом впливу у Яценюка помітно поменшало, так як економіка України впала, а соціальний сектор буквально «розвалився». Втім, за чутками, погодиться на умови Петра Порошенка Арсенія Яценюка вмовили представники США.

Схоже, що нова коаліція у Верховній Раді буде повністю лояльна «вашингтонським кураторам» Яценюка і Порошенка.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья